Teknik Kadro

Ferhat AKBAŞ

Baş Antrenör

1986 doğumlu Ferhat Akbaş, eski bir voleybol oyuncusudur.

2004’te voleybol istatistik antrenörü olarak başladığı görevini, Galatasaray’da ve sonrasında Türk Telekom Ankara takımında sürdürdü. 2011’de Çin’in Guangdong Evergrande Voleybol Takımı’nın yardımcı antrenörü olarak görev alan Akbaş, sırasıyla VakıfBank (2012-2015), CSM Bükreş (2017-2019) ve Chemik Police (2019-2021) takımlarında çalıştı.

Genç antrenör 2015-2016 sezonunda A Milli Voleybol Takımı’nın başında yer alırken, 2017-2018 sezonunda da Japonya Milli Takımı’nda yardımcı antrenör olarak yer aldı.

Ferhat Akbaş, 2021-2022 sezonundan itibaren Eczacıbaşı VitrA baş antrenörü olarak görev yapacak.

 

Kaan İNCEKARA

Yardımcı Antrenör

1979 Münih doğumlu Kaan İncekara, Ege Üniversitesi BESYO Öğretmenlik Bölümü mezunu. Daha önce Karşıyaka Spor Kulübü’nde 10 sene, Arkas Spor Kulübü’nde 6 sene çalıştı. Eczacıbaşı Spor Kulübü’nde yardımcı antrenör olarak görev yapıyor.

Yalçın ÖZBEK

Yardımcı Antrenör

1991 doğumlu Yalçın Özbek, Okan Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü mezunu. Daha önce Vakıfbank ve Galatasaray’da çalışan Özbek, Eczacıbaşı Spor Kulübü’nde yardımcı antrenör olarak görev alıyor.

Halil DEMİRKAN

İstatistik Sorumlusu

1989 Muğla doğumlu Halil Demirkan, Ege Üniversitesi Voleybol Antrenörlük Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Çalıştığı kulüpler; Işıkkent, Arkas, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Samsun Büyükşehir Anakent. Eczacıbaşı Spor Kulübü’nde istatistik antrenörü olarak görev almakta.

Erman GÜÇİN

Alan Antrenörü

1983 yılında İstanbul’da doğan Erman Güçin, Marmara Üniversitesi Beden Eğitim Spor Yüksekokulu mezunu.

1997 yılında voleybol oynamaya başlayan Güçin, sırasıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Manavgatspor, MEF Okulları, Beşiktaş, İTÜ ve Çevregücü takımlarında oynadı.

Antrenörlük kariyerine 2018-2019 sezonun başında Eczacıbaşı Spor Kulübü’nde başlayan Güçin, Eczacıbaşı VitrA’da alan antrenörü ve Eczacıbaşı İstanbul Ayazağa Kampüsü’nde spor okulu antrenörü olarak görev alıyor.

Eduardo Fabian ROMERO

Kondisyoner

1976 yılında Arjantin’de doğan Eduardo, Beden Eğitimi Lisans Eğitimi’nden sonra Universidad del Salvador’da Spor Bilimleri doktorasını tamamladı. Halter ve kondisyonerlik uzmanlığını İtalya’da alan Romero, İspanya’da Kinantropometri alanında da çalışmalarda bulundu.

Kariyerinde çeşitli voleybol takımlarıyla hem kondisyonerlik hem de antrenörlük tecrübeleri bulunan Eduardo, Polonya, İtalya, İran ve Finlandiya’da, milli takımlar ve profesyonel kulüp seviyesinde kadın ve erkek sporcularla çalıştı.

Batuhan CANBÜLBÜL

Fizyoterapist

1993 doğumlu fizyoterapistimiz Batuhan Canbülbül, Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunu. Hollanda’nın HAN Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde bir senelik değişim programına katılan Batuhan, 2017 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünden mezun oldu.

Sportomed Kliniğinde gönüllü klinik stajını tamamlayan Canbülbül, Galatasaray altyapısında genç futbolcularla çalıştı. 2016 yılında Dr. Bülent Zeren Ortopedi ve Travmatoloji Merkezinde deneyim kazanan genç fizyoterapistimiz, 2019 yılının Haziran ayından bu yana Eczacıbaşı Spor Kulübü’nde fizyoterapist olarak görev alıyor.

Ali Demircan

Sağlık Koordinatörü

1990 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, 2005 Marmara Üniversitesi Sağlık Kurumları Yöneticiliği Yüksek Lisans programı mezunu.2013 yılında itibaren Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün sağlık birimi koordinatörü olarak çalışıyor.
 

Tolga Aydoğ

Doktor

1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1993 yılında FTR uzmanlığını, 2002 yılında Spor Hekimliği doktorasını tamamladı. 2013-2014 sezonundan beri doktorluğumuzu yapmaktadır.
E-BÜLTEN