TR EN

Voleybol Kanyon'da Etkinliği

18 Ekim 2014

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, “Voleybol Kanyon’da” etkinliğinde sporseverlerle buluştu. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinlikte, takımla tanışma şansına sahip olan voleybolseverler, düzenlenen imza günü ve fotoğraf çekimleri ile unutulmaz anları hatıralarına ekledi. Etkinliğin son gününde Eczacıbaşı VitrA’nın yıldız sporcuları Neslihan ve Esra’nın kurduğu takımların nefes kesen müsabakaları büyük bir ilgiyle izlendi. Voleybolseverleri bir araya getiren etkinlik, Kanyon, VitrA ve Vodafone’un desteğiyle düzenlendi.

Türk spor tarihinde birçok ilke ve erişilmesi güç başarılara imza atan, Türk voleyboluna birbirinden değerli isimleri kazandıran “Bir Spor Efsanesi” Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, yeni sezon kadrosu ile Kanyon’da voleybolseverler ile bir araya geldi. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Voleybol Kanyon’da” etkinliği, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından da örnek gösterilmişti.

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı İmza Günü Yoğun İlgi Gördü

Kanyon’da düzenlenen etkinlikte voleybolseverler; Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı ile tanışma ve oyunculardan imza alma şansına sahip oldu. Eczacıbaşı VitrA’nın yıldızları ile bir araya gelen sporseverler hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Etkinliğe Eczacıbaşı taraftar grubu Tigers’ın neşeli bandosu da eşlik etti. İmza gününde ayrıca Virgin Radio da takımın en sevdiği şarkıları çalarak etkinliğin heyecanına ortak oldu.

Şanslı Voleybolcular “Neslihan Demir ve Esra Gümüş Kırıcı ile Takım Ol, Maç Yap” Etkinliğinde Rüyalarındaki Voleybolcularla Aynı Sahayı Paylaştılar

Günün en heyecan dolu anı ise Eczacıbaşı VitrA’nın güçlü sporcuları Neslihan ve Esra’nın takımlarının karşı karşıya geldiği “Neslihan Demir Güler ve Esra Gümüş Kırıcı ile Takım Ol, Maç Yap” etkinliğinde yaşandı. Genç voleybolcuları Türkiye’nin en başarılı iki sporcusu ile bir araya getiren maçlarda Neslihan ve Esra, kurdukları takımlarla Kanyon’da voleybol rüzgârı estirdi.

Voleybola gönül verenler etkinliklerde buluştu

Vodafone ile 4G hızında “Hedefi Tuttur, Hediyeni Kazan” oyunu ve geleceğin şampiyonlarını saha ile buluşturan “9-12 Yaş Mini Voleybol Turnuvası” ilgi gören diğer etkinlikler arasındaydı.

Tigers standına gelen katılımcılar ise taraftar grubuna katılarak kaplan desenli yüz boyama etkinliğine katıldı. Voleybol Kanyon’da da sporseverler özel hazırlanmış fotoğraf alanlarında, tek tek oyuncularla ya da takımla beraber interaktif fotoğraf çektirme şansını da yakaladı.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Eczacıbaşı Dynavit, final serisi üçüncü maçından mağlup ayrıldı

15 Nisan 2024

Vodafone Sultanlar Ligi play-off final serisinin üçüncü mücadelesinde Fenerbahçe Opet’e konuk olan Eczacıbaşı Dynavit, karşılaşmayı 18-25, 19-25 ve 22-25’lik skorla mağlup olarak seride 2-1 geriye düştü.

Final serisinde durumu eşitledik

13 Nisan 2024

Vodafone Sultanlar Ligi play-off final serisinin ikinci mücadelesinde Fenerbahçe Opet’e konuk olan Eczacıbaşı Dynavit, karşılaşmayı 21-25, 22-25, 14-25, 25-14 ve 15-9’luk skorla kazanarak final serisinde durumu 1-1’e getirdi. Karşılıklı sayılarla baş

Eczacıbaşı Spor Kulübü Ürünleri Tümünü Gör

Dynavit