TR EN

Antrenman Günlükleri Ⅱ

15 Eylül 2023
2023 – 2024 Sezonunda CEV Şampiyonlar Ligi, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, Sultanlar Ligi, Axa Sigorta Kupa Voley’de mücadele edecek olan Eczacıbaşı Dynavit, sezon öncesi yaz hazırlıklarını Naz Aydemir Akyol, Irina Voronkova, Yaprak Erkek, Sinead Jack-Kısal, Aybüke Özel, Defne Başyolcu, Beyza Arıcı, Yasemin Güveli ve altyapısındaki genç oyuncuları Bianka İlayda Mumcular, Ece Yıldız, Cansın Şendir ile  sürdürüyor.

Haftayı Beşiktaş Ayos ve Fenerbahçe Opet voleybol takımlarıyla yaptığı hazırlık maçlarıyla sürdüren takımımız, güne çift antrenmanla iki grup halinde başladı. İlk grup kondisyoner eşliğinde ağırlık antrenmanı yaparken ikinci grup servis ve karşılama çalıştı.

Baş antrenörümüz Ferhat Akbaş günün antrenmanının sonunda, "Haftanın son günü yapılan antrenmanda, oyunumuzu hızlandırmak üzerinde durduk. Tabi ki oyuncuların üzerinde, tüm haftanın getirdiği bir yorgunluk var ama bu son derece normal bir durum. Sezon öncesi çalışma sürecimizde genç oyuncuların takıma adaptasyonundan son derece memnunum.  Hazırlık maçları da bize çok yardımcı oluyor. Şu ana kadar her şey beklediğimiz gibi iyi gidiyor" diyerek görüşlerini dile getirdi.
Haberi Paylaş

Son Haberler

Olimpiyat elemelerine Tigers damga vurdu!

27 Eylül 2023

oyuncularmzn-performanslar-parlad

Antrenman Günlükleri: III

22 Eylül 2023

2023 – 2024 Sezonunda CEV Şampiyonlar Ligi, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, Türkiye Sultanlar Ligi ve Türkiye Kupası'nda mücadele edecek olan Eczacıbaşı Dynavit, Naz Aydemir Akyol, Irina Voronkova, Yaprak Erkek, Sinead ile sezon öncesi hazırlıklarına devam e