TR EN

Antrenman Günlükleri: III

22 Eylül 2023

2023 – 2024 Sezonunda CEV Şampiyonlar Ligi, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, Türkiye Sultanlar Ligi ve Türkiye Kupası'nda mücadele edecek olan Eczacıbaşı Dynavit, Naz Aydemir Akyol, Irina Voronkova, Yaprak Erkek, Sinead ile sezon öncesi hazırlıklarına devam ediyor. Jack-Kısal, Aybüke Özel, Defne Başyolcu, Beyza Arıcı, Yasemin Güveli ile Akademi'nin genç oyuncuları Bianka İlayda Mumcular, Ece Yıldız ve Cansın Şendir.

Haftayı Sarıyer Belediyespor ve Aydın Büyükşehir Belediyespor hazırlık maçlarıyla sürdüren turuncu-beyazlılar, günü iki grup halinde çift antrenmanla geçirdi. Kuvvet antrenörümüzün gerçekleştirdiği ısınma hareketleri ile başlayan antrenman, eşli atak varyasyonları ile sona erdi.

Başantrenörümüz Ferhat Akbaş günün antrenmanı sonunda, “Bu hafta da geçtiğimiz hafta olduğu gibi, hazırlık maçları ile antrenmanları harmanladık. Özellikle bugün, hazırlık maçlarında eksik kaldığımız noktalar ve gelecek dönemdeki hazırlık maçlarının taktik çalışmaları üzerinde duracağız. Sabah seansında da halter ve kuvvet çalışmalarını gerçekleştirdik. Dengeli ve sporcu sağlığını ön planda tutan bir programla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. 

Haberi Paylaş

Son Haberler

Selcan Çağlar özel röportajı

08 Aralık 2023

1. Voleybola nasıl adım attınız? Bizim zamanımızda, kulüplerde voleybol imkânı sağlayan altyapı ya da spor okulları yoktu. Okuduğum Alman Lisesi’nin spor salonunda okul arkadaşlarımla voleybol oynuyorduk ve liselerarası maçlara katılıyorduk. Alman Lisesi’ndeki hocalarım spor konusunda bizi desteklerdi ve üst sınıftaki öğrencilerden voleybol meraklısı kişiler gelip bize antrenörlük yapardı. Sahamız oldukça küçüktü.

Plovdiv'e set vermeden devam ediyoruz

05 Aralık 2023

2024 CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda mücadele eden Eczacıbaşı Dynavit, Bulgar temsilci Maritza Plovdiv’i kendi evinde 25-19, 25-20 ve 25-19‘luk set skorlarıyla 3-0 mağlup etti.

Dynavit