TR EN

Başkanımız Geleceğe Smaç Çalıştay’ına katıldı

28 Ağustos 2023

Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Eczacıbaşı Altyapı ve Spor Okulu teknik ekibi kadrosu ve Eczacıbaşı Spor Kulübü Müdürü Bilun Yılmaz, Geleceğe Smaç Projesi Türkiye genelinde kampüslerde çalışan ekipler ile 27 Ağustos tarihinde Kovan Spor Kulübü’nde düzenlenen Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Çalıştayı’nda bir araya geldi. 

25-27 Ağustos tarihleri arasında Dragos Kovan Spor Merkezi'nde üç gün boyunca süren Çalıştay’da; voleybolda temek teknikler, antrenman prensipleri, ilk yardım uygulamaları, uygulamalı antrenman programları, takımlarda haftalık antrenman programları, veli - sporcu iletişimi ve sorun çözme yöntemleri üzerine sohbetler öne çıkarıldı.

Eczacıbaşı Spor Kulübü, 2016 yılında ES Voleybol Spor Kulübü ile “Geleceğe Smaç” projesini başlattı. Sporun kadınlar ve kız çocukları için daha ulaşılabilir olmasını sağlamayı ve voleybol yoluyla genç kızları hayata kazandırmayı hedefleyen bu proje kapsamında, 2016 – 2023 yılları arasında 23 kampüste toplam 18.500 sporcu ile antrenman yapıldı.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Olimpiyat elemelerine Tigers damga vurdu!

27 Eylül 2023

oyuncularmzn-performanslar-parlad

Antrenman Günlükleri: III

22 Eylül 2023

2023 – 2024 Sezonunda CEV Şampiyonlar Ligi, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, Türkiye Sultanlar Ligi ve Türkiye Kupası'nda mücadele edecek olan Eczacıbaşı Dynavit, Naz Aydemir Akyol, Irina Voronkova, Yaprak Erkek, Sinead ile sezon öncesi hazırlıklarına devam e