2022-2023 sezonu altyapı başvuruları başladı. Şimdi Eczacıbaşı Spor Kulübü altyapısına başvuru yapmak için tıklayın
TR EN

Eczacıbaşı Dynavit, Hırvatistan kampını tamamladı

10 September 2022
Eczacıbaşı Dynavit, 2022-2023 sezon hazırlıklarını Hırvatistan’ın Osijek şehrinde sürdürdü.

Turuncu beyazlılar, milli takımda görev almayan A Takım sporcuları ve altyapı sporcularından oluşan bir kadroyla sezona hazırlandı.

Kamp süreciyle ilgili görüşlerini paylaşan Eczacıbaşı Dynavit ve Hırvatistan Kadın Voleybol Milli Takımı başantrenörü Ferhat Akbaş, “Bizim için bu hafta oldukça verimli geçen bir haftaydı. Özellikle altyapı sporcularımızı yakından gözlemleyebilme ve onlarla çalışabilme fırsatı yakaladım. Takım oldukça uyumlu ve dinamik bir görüntü sergiledi. İki takımın da bir arada olması, karşılıklı motivasyonu yükselten bir faktör. İstanbul’daki kampımızda daha fazla hazırlık maçı ritminde ilerleyeceğiz. Osijek’teki kampımız bizim için hazırlık haftasıydı ve beklenen verimi fazlasıyla aldığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki hafta daha da faydalı bir kamp için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Eczacıbaşı Dynavit, 13 Eylül Pazartesi günü İstanbul’da Hırvatistan Kadın Milli Voleybol Takımıyla ikili kampa girecek.
Haberi Paylaş

Son Haberler

CEV Şampiyonlar Ligi birinci maçımızın biletleri satışta

02 December 2022

2023 CEV Şampiyonlar Ligi E Grubu ilk karşılaşmasında, Eczacıbaşı Dynavit kendi sahasında Romen ekip C.S.M Targoviste ile karşılaşıyor.

Kuzeyboru maçının biletleri satışta

28 November 2022

04 Aralık 2022 Pazar günü, saat 18:30’da, Eczacıbaşı Dynavit ile Kuzeyboru arasında oynanacak maçın biletleri, 28 Kasım Pazartesi günü, saat 17:00’de satışa çıktı.