TR EN

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, takımımızı ziyaret etti

19 Ocak 2024


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türk voleybolunun lokomotiflerinden Eczacıbaşı Spor Kulübü antrenmanında sporcularla bir araya geldi. Başkan İmamoğlu, Eczacıbaşı Spor Kulübü'nün antrenman tesislerini ziyaret ederek İstanbul’un 2036 Olimpiyat Oyunları’na ev sahipliği adaylığına değindi ve dünya şampiyonu sporcuları tebrik etti. Kulüp antrenörleri eşliğinde gerçekleşen antrenmanı izleyen Başkan İmamoğlu, sporcularla sohbet etme fırsatı buldu.

Ekrem İmamoğlu’na Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Yönetim Kurulu üyeleri Nejat Emre Eczacıbaşı, Mustafa Sacit Basmacı, Cem Tanrıkılıcı ve İsmail Özgür eşlik etti.

Antrenmanın ardından tüm sporcular ve kulüp çalışanları, Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile yemek yedi. Sohbet havasında geçen yemekte sporun öneminden 2036 Olimpiyat Oyunları’na, Eczacıbaşı tarihinden ve kültüründen sezon hedeflerine kadar pek çok konu konuşuldu.

Yemek sonrasında Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Ekrem İmamoğlu’na Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel olarak tasarlanan imzalı Eczacıbaşı Dynavit forması hediye ederken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı İmamoğlu da tüm sporculara Nutuk hediye etti.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Nilüfer BLD. set vermeden devam ediyoruz

03 Mart 2024

Vodafone Sultanlar Ligi 23. Hafta karşılaşmasında, kendi evinde Nilüfer Belediyespor’u konuk eden Eczacıbaşı Dynavit, rakibini 25-17, 25-14 ve 28-26‘lik set skorlarıyla 3-0 mağlup etti.

2.Lig takımımız finallerde sahne alıyor

01 Mart 2024

Eczacıbaşı 2.Lig Kadın Voleybol Takımı, 23-25 Şubat 2024 tarihleri arasında Eskişehir’de gerçekleşecek olan 2.Lig Kadınlar yarı final müsabakalarında sahneye alacak. Toplam 16 takımın katıldığı ve 3 gün sürecek olan tek devreli lig usulü turnuva maçlarından 1. Veya 2. olan 8 takım finale yükselme hakkı kazanacak.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Ürünleri Tümünü Gör

Dynavit